Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Rzeczycy

im. Kornela Makuszyńskiego w Rzeczycy

tel.

E-mail: szkola_rzeczyca@miedzyrzecgmina.pl

Wyjazd na spektakl teatralny „Nasz Shrek – baśń o tolerancji”

11 kwietnia uczniowie klas młodszych uczestniczyli w wyjeździe do Międzyrzeca Podlaskiego na przedstawienie teatralne „Nasz Shrek – baśń o tolerancji”.

Spektakl pokazał dzieciom, jak ważne jest w życiu poczucie własnej wartości i polubienie siebie samego. Jeśli nie będziemy lubili siebie, nie uda nam się polubić drugiego człowieka i otaczającego nas świata.

Następnie dzieci z klas pierwszych wybrały się z wizytą do Gminnej Biblioteki Publicznej w Wysokim.

Tam na nich czekała niespodzianka w postaci mydlanych baniek i przedstawienia "Niebieska niedźwiedzica" przygotowanego przez Panie z biblioteki na podstawie książki J.M. Chmielewskiej.

Na koniec spotkania dzieci zaśpiewały dwie piosenki: „Fruzia – W bibliotece” i „Książki, kto książki czyta”.

Dziękujemy za zaproszenie!